www.cvonline.hu

NYUGDÍJ-, GYERMEKJÖVŐ- ÉS LAKÁSTAKARÉK TANÁCSADÓ

  • A hirdetés 835 napja lejárt

Az ING Biztosító Magyarországon közel 20 éve az életbiztosítási piac vezető szereplője. 18 országban, 15 millió ügyfél szerződését kezeljük. Pénzügyi Tanácsadói lehetőségre várunk pályázókat Újlipótvárosi Értékesítési Igazgatóságunkra (Budapest).

Talán még soha nem volt ekkora szükség az öngondoskodásra, mint napjainkban. Gyermekeink életkezdése, jövőbeni nyugdíjunk biztonsága vagy egy lakáshoz jutás ma már szinte elképzelhetetlen hosszútávú megtakarítások nélkül. Azok, akik nyugdíjbiztosításban helyezik el megtakarításaikat, 20% adójóváírásra, míg a lakástakarék szerződői 30% állami támogatásra jogosultak. Az egyre növekvő igényeket szeretnénk minél szélesebb körben kiszolgálni, ezért várjuk olyan érdeklődők jelentkezését, akik egy dinamikusan növekvő piacon kívánnak biztos egzisztenciát megteremteni maguk és családjuk számára. A jelentkezők átképzéséről és a kezdeti időszak anyagi biztonságáról (mely az első 7 hónapot érinti) Cégünk gondoskodik. Az ügyfeleknek kínált szolgáltatásaink között megtalálhatóak a legkorszerűbb befektetési eszközalapok, a nyugdíjbiztosítások és a lakástakarék is.

2015. január 30-ig az alábbi lehetőségre várjuk pályázók jelentkezését, melyben kiemelten fontos feladatkörök:

Feladatok:

  • Megtakarítási és befektetési termékeink teljeskörű elsajátítása
  • Meglévő és a tanácsadó által közvetített ügyfelek szerződéseinek kezelése
  • Pénzügyi életpálya tervezés
  • Megtakarítások értékesítése

Amit kínálunk:

  • Egy piacvezető pénzintézet multinacionális hátterét
  • Folyamatos képzés lehetőségét az ország legkiválóbb oktatási rendszerében
  • Egy új hivatás gyors elsajátítását, életpálya lehetőségét
  • Az átlagkereseteket jóval meghaladó, hosszútávú, kiemelkedő jövedelemszerzés lehetőségét
  • Eredményorientált értékelést

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Sikerközpontú szemléletmód
  • Tudatos gondolkodás és igény a folyamatos fejlődésre
  • Kimagasló képesség kapcsolatok kiépítésére és azok megtartására
  • Kiváló kommunikációs készség

Munkavégzés helye: Budapest és Pest megye

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő