www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.24.
Hirdetés azonosító: 811191
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk a hazai biztosítási piac meghatározó cégének alkusz üzletága

NYUGDÍJ ÉS ÉLETBIZTOSÍTÁSI SZAKREFERENS

pozícióba keres munkatársat.

Feladat:

-    Az ügyfelek biztosítási igényeinek felmérése.
-    Biztosítási ajánlatok előkészítése, kidolgozása.
-    Aktív közreműködés a szerződések fenntartásában.
-    Rendszeres kapcsolattartás, ügyintézés az üzletkötőkkel, kiemelt ügyfelekkel és a biztosító társaságokkal.
-    Kárrendezési tanácsadás.
-    Az alkuszi üzletági üzletkötők  munkájának a segítése.

Elvárások:

-    Főiskolai/egyetemi diploma, vagy érettségi és biztosításközvetítői hatósági vizsga.
-    Biztosítónál, vagy biztosítási alkusznál szerzett – az ellátandó feladatkörrel kapcsolatos - szakmai tapasztalat.
-    Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (kiemelten Microsoft Office 2010 alkalmazások).
-    Nagyfokú precizitás, fegyelmezettség.
-    Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség.
-    Igényes üzleti megjelenés.
-    Eredmény- és minőségorientáltság.
-    Ügyfélközpontú gondolkodás.
-    Üzleti orientáltság.

Amit kínálunk:

-    Munkaszerződés.
-    Színvonalas munkakörnyezet, agilis csapat.
-    Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.
-    Teljesítmény elismerése.
-    Versenyképes jövedelem.
-    Stabil jövőkép, megbízható háttér.

Munkavégzés helye:

-    Budapest, XIII. kerület.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és a kiírási feltételeknek megfelel, kérjük küldje el nekünk magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC