www.cvonline.hu

NYUGAT-MAGYARORSZÁGI TERÜLETI VEZETŐ

  • A hirdetés 150 napja lejárt

Ha Ön is az Őrmester Vagyonvédelmi Nyrt. dinamikus és felelősségteljes Csapatának tagja szeretne lenni, csatlakozzon hozzánk!
26 éve a vagyonvédelem területén sikeresen tevékenykedő, folyamatosan fejlődő vállalatunkba területi bővülés miatt gyakorlati szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársakat keresünk

pozícióba

Főbb feladatok, munkák:

  • Az adott régió szakmai felügyelete
  • Őrzés-védelmi szolgáltatás szervezése, irányítása, ellenőrzése
  • Vagyonőrök folyamatos szakmai képzése
  • A terület tevékenységét szabályozó utasítások naprakészen tartása
  • Heti ellenőrzési jelentések, elemzések készítése, nyilvántartások vezetése
  • Megbízó specifikus vagyonvédelmi/ őrzés-védelmi stratégia kidolgozása, működtetése
  • Folyamatos kapcsolattartás, egyeztetés a megbízók képviselőivel
  • Leltárhiányok és más kockázati tényezők alakulásának figyelemmel kísérése
  • Marketing tevékenység keretében, új ügyfelek megkeresése, ajánlatok kiküldése, és a CRM rendszerünk kezelése

Elvárások:

  • Min. 4 éves vagyonvédelmi területen szerzett tapasztalat, ebből 2 év vezetői/koordinálói tapasztalat
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Határozott fellépés, kiváló kommunikációs (szóban és írásban is), illetve döntéshozatali képesség
  • Folyamatos tanulás, önképzés (vagyonvédelmi területen)
  • Kreativitás, nagyfokú önállóság, dinamizmus
  • Ápolt, üzleties megjelenés
  • „B” típusú jogosítvány
  • Feddhetetlen előélet, tisztesség, őszinteség

Ami előnyt jelent:

  • Érvényes vagyonőri igazolvány
  • Felsőfokú végzettség
  • Biztonságszervezői képzettség
  • Idegen nyelvismeret (angol, német, francia, orosz)
  • Sportos életmód, energikus személyiség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Igényes munkafeltételek
  • Tanulási lehetőség (szakmai-, és céges kultúra területen)
  • Szolgálati gépkocsi, laptop, mobiltelefon
  • Versenyképes jövedelemcsomag, érdekeltségi rendszer

Munkavégzés helye:

  • Budapest és Nyugat - Magyarország

  • Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét várjuk az alábbi e-mail címre!
Helyek Budapest
Somogy
Pest
Vas
Zala
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő