www.cvonline.hu

Nyugat-magyarországi szolgáltatás vezető

  • A hirdetés 436 napja lejárt

10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég,

keres saját csapatába munkatársat az alábbi pozícióba:

Nyugat-Magyarországi szolgáltatás vezető

Feladatok:

  • Projektvezetők munkájának irányítása, koordinálása, képzésük, fejlesztésük támogatása,

  • Régió megbízható, nyereség-orientált kezelése, munkaerő kölcsönzési projektek megvalósítása,

  • Munkaügyi központtal, polgármesteri hivatallal, családsegítőkkel való kapcsolattartás koordinálása,

  • A projektmegvalósítás monitorozása, felügyelete (projektvezetők munkája, állásportálok, interjúk stb.),

  • Hirdetések ellenőrzése, nyomon követése,

  • Bérszámfejtés által kért adatszolgáltatások pontos, határidőre történő elkészítés,

  • Adatbázis építés, folyamatos aktualizálása, toborzási struktúra használata és naprakészen tartása,

  • Egyéb projekt jellegű feladatok ellátása, adatszolgáltatások készítése az Ügyvezető részére.

Elvárás:

  • Felsőfokú végzettség, átfogó munkaügyi ismeretek,

  • HR és/vagy munkaügyi területen, munkaerő-kölcsönzésben szerzett több éves tapasztalat,

  • Kiváló kommunikációs képesség, stressztűrő-és problémamegoldó képesség, magabiztos, határozott személyiség,

  • Precíz, pontos munkavégzés,

  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat.

Amit ajánlunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Versenyképes jövedelem + cafetéria

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Kulturált munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Nyugat-Magyarország

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória Humán erőforrás