www.cvonline.hu

Nyugat-magyarországi Régió - Lakossági régióvezető

  • A hirdetés 280 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

Budapesti Régió - Lakossági régióvezető

Feladatok:

  • Felügyeli, ellenőrzi és koordinálja a Területe irányítása alá tartozó fiókok munkáját
  • Összehangolja az irányítása alá tartozó fiókok értékesítési munkáját, biztosítja  a minőségi ügyfélkiszolgálást és az ügyfélelégedettség növelést
  • Proaktívan részt vesz az irányítása alá tartozó fiókok üzleti lehetőségeinek feltérképezésben és az ügyfél potenciálok kiaknázásában
  • Felelős a tervszámok fiókokra történő leosztásáért és azok rendszeres visszaméréséért, valamint a hozzárendelt fiókok éves üzleti terveinek teljesítéséért,
  • Felelős az üzletági stratégia implementálásáért a területét illetően
  • Vezetői coachingot/mentoringot lát el a fiókvezetők irányában
  • A HR területtel közösen dönt a területéhez tartozó fiókok tekintetében a humán erőforrással kapcsolatos kérdésekben: kiválasztás, bérgazdálkodás, stb.
  • Javaslatot tesz a Területére vonatkozó értékesítési akciókra és PR, marketing megjelenésekre vonatkozóan
  • Részt vesz a fiókhálózatot érintő szabályozások, termék- és folyamatszabályozások véleményezésében

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség (gazdasági/pénzügyi)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Min. 5 év szakmai és vezetői tapasztalat Lakossági- és Kisvállalati  területen

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek:

  • Siker-orientált, önálló, határozott személyiség
  • Kreatív, inspiráló hozzáállás
  • Kezdeményező képesség
  • Kiváló kooperációs készség
  • Átlagon felüli tervező- és szervezőkészség
  • Probléma elemző és megoldó gondolkodás
  • Jó kommunikációs és előadó készség (angol nyelven is)
  • Empátia
  • Konfliktuskezelő készség

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség
Helyek Budapest
Baranya
Tolna
Somogy
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol