www.cvonline.hu

Nyugat-magyarországi Műszaki Értékesítő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.22.
Jelentkezési határidő: 2016.04.16.
Hirdetés azonosító: 1009803

Vérbeli műszaki értékesítőnek vallod magad?
Szeretnél karriert építeni?
Ambiciózus és határozott fellépéssel rendelkezel?
Mobilis vagy Nyugat-Magyarország területén?

Ha igen, jelentkezz alább!

Az építőiparban vezető szerepet betöltő partnerünk részére keresünk releváns műszaki értékesítői tapasztalattal rendelkező kollégát.

Feladatok:

- építőipari ügyfelek számára a vállalat termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése Nyugat-Magyarország területén
- prémium termékek műszaki és alkalmazástechnikai bemutatása
- műszaki tanácsadás ügyfelek részére
- kapcsolatépítés ügyvezetői szintig
- meglévő ügyfélkör kezelése és bővítése
- napi túratervek készítése

Elvárások:

- legalább 2-3 év direkt értékesítésben szerzett tapasztalat
- középfokú végzettség
- műszaki beállítottság
- sikerorientált személyiség
- csapatjátékos, eredmény-centrikus, dinamikus, tisztességes személyiség
- B kategóriás jogosítvány
- MS Office ismeret

Előny:
- felsőfokú végzettség, angol nyelvtudás
- építőiparban szerzett értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

- szakmai fejlődési lehetőség
- versenyképes juttatás
- céges autó, okostelefon, laptop
- profi csapat
- előrelépési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a