www.cvonline.hu

Nyomtatványgazdálkodási-Logisztikai-Szervező Munkatárs

  • A hirdetés 545 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

Ügyvitelszervezés és Irányítás - Logisztika csapata budapesti munkavégzéssel teljes munkaidőben új munkatársát keres az alábbi pozícióba:

NYOMTATVÁNYGAZDÁLKODÁSI-LOGISZTIKAI-SZERVEZŐI MUNKATÁRS

Leendő munkatársunk feladatai:

  • kapcsolattartás a nyomdai szállítókkal,
  • nyomtatványgazdálkodáshoz kapcsolódó logisztikai feladatok ellátása,
    • nyomtatványok kialakításához kapcsolódó előkészítésének koordinálása,
    • nyomtatványok gyártási paramétereinek specifikálása,
    • nyomtatványgyártáshoz kapcsolódó ajánlat kérések, megrendelések indítása a szállítók felé,
  • nyomtatványgyártás koordinálása, késztermék ellenőrzése,
  • nyomtatvány raktárkészlet ellenőrzése, készletfigyelés,
  • tenderek lebonyolítása,
  • nyomdai számlák ellenőrzése, költségek adminisztrálása, kontrollálása.

Elvárások:

  • felsőfokú nyomdaipari/médiatechnológiai szakirányú végzettség,
  • nyomdaipari ismeretek, 1-2 éves nyomdaipari területen szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • kiváló MS Office ismeretek,
  • kiadványszerkesztő, - tervező alkalmazások ismerete előnyt jelent (komplex kiadványszerkesztői (InDesign: Adobe InDesign CS6, Illustrator, Photoshop),
  • pontos és gyors munkavégzés, precizitás,
  • kiszámíthatóság, teherbíró-képesség.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • jó a szervező- és kommunikációs készsége,
  • logikus és analitikus gondolkodásmód jellemzi,
  • precíz, a munkájával szemben mindig igényes,
  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • szeret önállóan, illetve csapatban is dolgozni,
  • terhelhető és feladatorientált munkavégzés jellemzi,
  • szeretne megismerkedni a biztosítási szakma speciális területével.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2016. április 20-ig várjuk Karrierportálunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">www. karrier.aegon.hu!

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő