www.cvonline.hu

Nyomtatás-előkészítési vezető [ST-TM02]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2014.04.10.
Hirdetés azonosító: 760921

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk a világ egyik legnagyobb csomagoló cégének magyarországi régiós központja.

Feladatok

- A nyomtatás-előkészítési divízió irányítása
- A budget megtervezése és kezelése
- A termelési terveknek megfelelő gyártás koordinálása
- A területhez tartozó folyamatok fejlesztése
- A területhez tartozó minőségi, környezetvédelmi és munkabiztonsági feltételek biztosítása és ellenőrzése
- Kapcsolattartás a központi nyomtatás-előkészítési csoporttal
- Részvétel az ellátási lánchoz tartozó TPM/WCM aktivitásokban

Elvárások

- Egyetemi/főiskolai diploma
- Legalább 3 éves nyomtatás-előkészítési, vagy egyéb nyomdai területen megszerzett szakmai tapasztalat
- Legalább 3 év vezetői tapasztalat (legalább 8-10 fő)
- Erős középfokú angol nyelvtudás
- Területhez tartozó software-ek ismerete
- Kiváló kommunikációs készség és együttműködő képesség

Előny

- Esco program ismerete
- Flexo technikák ismerete

Egyéb

Megbízónk részvételt kínál egy világszínvonalú és több díjat elnyert terület irányításában. Ezenkívül kiváló munkahelyi körülmények közötti fejlődési lehetőséget és versenyképes juttatási csomagot kínál.

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió