Nyomdaüzemi művezető (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye) (INTS/5/10)

  • A hirdetés 762 napja lejárt

Nemzetközi konszern magyarországi vállalata keres 2-3 főt nyomdaüzemi művezetőt, lakkozói tapasztalattal.

Feladatok:

  • Szervezni és irányítani a lakkozó – nyomdában dolgozók előírt normatívák szerinti munkavégzését
  • Az üzem személyzetének irányításában, szabadságolásának szervezésében való részvétel
  • Nyomdai gépeinek üzemeltetése, esetleges karbantartása és javítása
  • Üzemben tűzvédelmi, munkavédelmi és környezetvédelmi szabályok betartása és betartatása

Elvárás:

  • Nyomdász végzettség, esetleg műszaki képzettség
  • Nyomda területén szerzett ismeret
  • Vezetői tapasztalat

Ajánlatunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Színvonalas munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíciót!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő