www.cvonline.hu

Nyomdászati részlegvezető

  • A hirdetés 286 napja lejárt

A zalalövői székhelyű Elanders Hungary Kft. egy összesen 11 nagyformátumú és 22 kisformátumú nyomóművel rendelkező nyomda, amely az ofszet nyomtatás, a könyvkötészet és a csomagolás területén végzi tevékenységét.
A svéd Elanders Csoport magyar székhelyeként és Európában a folyamatosan növekvő nyomdaipar részeként az elhivatott alkalmazottaknak érdekes feladatokat, izgalmas fejlődési lehetőséget és a jövőben is biztos munkahelyet kínálunk.

Az alábbi munkatársat keressük:

Feladatok:

  • Nyomdászati részleg vezetése, szervezése
  • Termelési folyamatok ellenőrzése és javítása
  • Nyomáspróba megvalósítása a megrendelővel
  • A termékminőség biztosítása
  • A nyomtatási folyamatok ellenőrzése és minőségbiztosítás
  • Belső képzési programok irányítása
  • A nyomdagépek beállítása és kezelése
  • Nyomtatási görbék készítése és felülvizsgálata, valamint a minőségi követelmények biztosítása
  • Nyomda- és kötészeti gépek karbantartása, szervizelésének koordinálása
  • Kötészeti és kézi továbbfeldolgozási területek támogatása

Elvárások:

  • Középfokú nyomdaipari vagy hasonló műszaki végzettség
  • Néhány éves szakmai tapasztalat
  • Jelentős tapasztalat a nagyformátumú 3B (B0) nyomdagépek kezelésében és területén
  • Vezetői pozícióban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Gondos munkavégzés, műszaki szaktudás
  • Kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvismeret szóban és írásban

Ezenkívül, ha

  • Önnél első helyen a minőség, a határidők betartása és a vevők elégedettsége áll,
  • örömét leli a modern technológia kezelésében,
  • szívesen dolgozik csapatban és önállóan egyaránt,
  • lelkiismeretes,
  • gyors felfogású és
  • képes meghatározni a prioritásokat,

akkor a munkakezdés lehetséges időpontja és a fizetési igény megadásával várjuk jelentkezését magyar és angol vagy német nyelven az alábbi e-mail címen.

Helyek Zala
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő