www.cvonline.hu

Nyomdász / Nyomdaipari gépmester

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 891196

HSA Kft. – A hazai személyzeti szolgáltató.
Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A nyomdagép beállítása, indítása, üzemeltetése; átszerelések elvégzése
  • A gyártóeszközök előkészítése, karbantartása
  • Az általa üzemeltetett gépek karbantartása és szükség szerinti javítása a szakképesítésének megfelelő szinten
  • A gyártás végrehajtása a gyártási program, valamint a műszakvezető utasítása alapján
  • A technológiai előírások ismerete és pontos betartása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (vagy min. 6 év szakmai tapasztalat)
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Előny: kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás, termelő vállalati tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével az E-mail cím megjelenítése címre!