www.cvonline.hu

Nyomdász - Németország

Régió: Külföld

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.04.
Jelentkezési határidő: 2016.10.21.
Hirdetés azonosító: 1035111

Németországi partnerünk részére keresünk Nyomdász pozícióba munkatársakat mihamarabbi kezdéssel.

Feladatok:

- nyomdagépek felügyelete és kiszolgálása
- folyamatos termékellenőrzés a minőségügyi előírásoknak megfelelően
- megbízások teljesítése
- a folyamatok folyamatos fejlesztése és egységesítése
- a gépkezelők csapatvezetése

Elvárások:

- befejezett tanulmányok vagy meglévő ismeretek nyomdaipari területen
- középszintű német nyelvtudás szóban és írásban (B2)
- több műszakos munkarend vállalása
- MS Office- ismeretek, ERP-rendszerek ismerete (főleg SAP)
- megbízhatóság, hajlandóság csapatban való munkavégzésre

Amit kínálunk:

- bejelentett német munkaviszony
- bérezés 15,19 Euro/óra
- kezdő lakhatási támogatás
- hosszú távú munkalehetőség
- szálláskeresésben segítség a munkavállalóknak

Munkavégzés: Bayern, 100 km-re Münchentől

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján