www.cvonline.hu

Nyomdász-gépmester

Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 986688

Feladatok:

  • a nyomdagép beállítása, indítása, üzemeltetése,
  • a gyártás végrehajtása a műszakvezető utasítása, valamint a gyártási program alapján,
  • az általa üzemeltetett gépek rendszeres és rendkívüli javítása, karbantartása a szakképesítésének megfelelően,
  • átszerelések elvégzése,
  • minőségi követelményeknek megfelelő gyártás,
  • a technológiai előírások ismerete és pontos betartása,
  • a gyártóeszközök előkészítése, karbantartása.

Elvárások:
  • szakirányú végzettség (nyomdaipari gépmester), vagy 5-8 éves nyomdaipari tapasztalat és műszaki végzettség,
  • nagyfokú precizitás, önállóság,
  • nagy munkabírás, terhelhetőség, szakmaszeretet.

Juttatások:

Előnyök:
  • angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent.

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre a megpályázott pozíció és fizetési igény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Debrecen