www.cvonline.hu

Nyomdász - Gépmester

  • A hirdetés 723 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, nemzetközi háttérrel rendelkező műanyagipari vállalat,

a Tu-Plast Tubusgyártó Kft.

munkakörbe munkatársat keres.

Akinek feladata lesz:

  • A nyomdagép beállítása, indítása, üzemeltetése
  • A gyártás végrehajtása a műszakvezető utasítása, valamint a gyártási program alapján
  • Az általa üzemeltetett gépek rendszeres és rendkívüli javítása, karbantartása a szakképesítésének megfelelően
  • Átszerelések elvégzése
  • Minőségi követelményeknek megfelelő gyártás
  • A technológiai előírások ismerete és pontos betartása
  • A gyártóeszközök előkészítése, karbantartása

A jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink:

  • Szakirányú végzettség (nyomdaipari gépmester), vagy 1 éves nyomdaipari tapasztalat és műszaki végzettség
  • Nagyfokú precizitás, önállóság,
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség, szakmaszeretet

Előnyt jelent:

  • Multinacionális környezetben, termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés,
  • Angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes önéletrajzát 2015.07.31-ig a lenti e-mail címre küldje el.

Helyek Debrecen
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol