www.cvonline.hu

Nyomdász - Gépmester

  • A hirdetés 482 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, svájci anyavállalati háttérrel rendelkező műanyagipari vállalat,

a Tu-Plast Tubusgyártó Kft.

munkatársat keres.

Akinek feladata lesz:

  • A nyomdagép beállítása, indítása, üzemeltetése
  • A gyártás végrehajtása a műszakvezető utasítása, valamint a gyártási program alapján
  • Az általa üzemeltetett gépek rendszeres és rendkívüli javítása, karbantartása a szakképesítésének megfelelően
  • Átszerelések elvégzése
  • Minőségi követelményeknek megfelelő gyártás
  • A technológiai előírások ismerete és pontos betartása
  • A gyártóeszközök előkészítése, karbantartása

A jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink:

  • Szakirányú végzettség (nyomdaipari gépmester), vagy 5-8 éves nyomdaipari tapasztalat és műszaki végzettség
  • Nagyfokú precizitás, önállóság
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség, szakmaszeretet

Előnyt jelent:

  • Multinacionális környezetben, termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés
  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes munkakör
  • Nemzetközi háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Feladatokkal arányos versenyképes jövedelem / juttatási csomag
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre várjuk a pozíció megjelölésével 2016.08.04-ig.

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő