www.cvonline.hu

Nyomdász / Color technologist

  • A hirdetés 351 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális Partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Nyomtatási pontosság biztosítása az adottságoknak, különböző termelési technológiáknak megfelelően,
Vevői igény alapján a színazonosság biztosítása (nyomdai kapacitást, alapanyagokat, felületkezeléseket figyelembe véve),
Próbanyomtatás során készült mintadarab egyeztetése a megbízó kérésével,
Színeltérés esetén változtatások, kérések továbbítása a gyár felé,
Gyárból beérkező adatok feldolgozása (pl. színtér adottság),
színgörbék használatával,
Folyamatos kapcsolattartás, egyeztetés a társterületekkel,
Vevő által beérkezett dokumentáció alapján a nyomtatási kész fájlok módosítása szükség esetén,
Adott megbízás mentése egy jövőbeni ismételt megbízás esetére a hatékonyság szempontjából,
Mérések, elemzések elvégzése a színazonosság biztosítása szempontjából,
Régiók közötti színeltérések összehangolása, kezelése (pl. szabványeltérések)
Minőségi színspecifikáció kialakítása, fenntartása.

Követelmények:

Min. 4 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (Color technologist / Color management / Designer / Színkeverő)
Kiadványszerkesztő szoftver ismerete (pl. Adobe Creative Suite)
Kalibrált monitorok és nyomtatók ismerete
Színmérő program ismerete

Előny:

Graphic Design & Multimédia szakképesítés

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Képzési lehetőség
Versenyképes juttatás
Motiváló, igényes munkakörnyezet

Helyek Tatabánya
Tata
Komárom
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola