www.cvonline.hu

Nyomdaipari gépkezelő

  • A hirdetés 691 napja lejárt

Feladatok:

  • Flexográfiai nyomdagép kezelése, felügyelete, beállítása
  • Festékek és oldószerek szabvány szerinti keverése, papír- és festékadagolás szabályozása a nyomtatási eljárás során
  • Késztermék ellenőrzése, minőségi hibák kiszűrése
  • Alapanyag felhelyezése a gépsorra
  • Esetlegesen felmerülő kisebb meghibásodások elhárítása
  • Késztermék előkészítése szállításra
  • Kapcsolódó adminisztráció vezetése, jelentések készítése

Elvárások:

  • Min. 2 éves flexo gépkezelői gyakorlat
  • Alapfokú számítógépes ismeret
  • Jó színlátás
  • Fizikai munkabírás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Csapatszellem / Pozitív hozzáállás

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Betanulási idő biztosítása
  • Családias környezet, jó munkahelyi légkör
  • Utazáshoz szükséges bérlet térítése

Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós, ÁTI-Sziget Ipari Park (Budapestről a Közvágóhídtól induló ráckevei HÉV-vel közelíthető meg)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- az E-mail cím megjelenítése

e-mail címre!

Helyek Szigetszentmiklós
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő