www.cvonline.hu

Nyomdai Termékmenedzser

  • A hirdetés 811 napja lejárt

Magyarország egyik vezető nyomdaipari cége,

a Pátria Nyomda Zrt.

munkatársat keres.

Feladatok:

  • nyomdai kalkulációk, árajánlatok készítése
  • gyártástechnológia megtervezése
  • nyomdai munkák indítása, koordinálása, termelési folyamat nyomon követése
  • kapcsolattartás megrendelőkkel és alvállalkozókkal

Elvárások:

  • legalább középfokú nyomdaipari végzettség
  • kiváló kommunikációs készség
  • problémamegoldó képesség, problémakezelés
  • kiváló munkaszervező készség
  • precíz, pontos munkavégzés, rendszerszemlélet
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Egyéb:

  • pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Scroll4 nyomdaipari rendszer ismerete előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • azonnali kezdési lehetőség
  • szakmai továbbképzések, folyamatos fejlődési lehetőség
  • fiatalos, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a lentie-mail címre küldje el! A tárgyban, kérjük, tüntesse fel: nyomdai termékmenedzser!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő