www.cvonline.hu

Nyomdai technikus

  • A hirdetés 545 napja lejárt

Magyar kozmetikai vállalat

Nyomdai technikust

keres.

Főbb feladatok:

  • MIMAKI nyomtatógép kezelése, napi szintű használata
  • Egyszerűbb grafikai anyagok (feliratok, molinók, táblák, matricák, címkék, oklevelek) nyomdai kivitelezése
  • A nyomtatási folyamatok megtervezése, a gépi beállítások ellenőrzése
  • A gépek folyamatos és megfelelő működésének, a szakszerű nyomtatáshoz szükséges feltételek biztosítása
  • Gondoskodik a megfelelő minőségben, a megfelelő színterheléssel történő nyomtatásról
  • Kézi vágótechnikák alkalmazása
  • Nyersanyagok, segédanyagok megrendelése
  • A kész anyagok minőségének ellenőrzése és jóváhagyása
  • Kapcsolattartás a munkákat kiadó osztályokkal (termelés, marketing)
  • Egyszerű adminisztrációs feladatok elvégzése

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló területen (nyomda, nyomdai előkészítés) szerzett tapasztalat
  • Nyomdai alapismeretek
  • Nyomtató-szoftverkezelési gyakorlat
  • Önálló munkavégzési képesség, megbízhatóság
  • Gyors, hatékony munkavégzés
  • Rugalmas személyiség, terhelhetőség, proaktivitás
  • Monotóniatűrés

Előny:

  • grafikai programok felhasználói szintű ismerete
  • alapszintű Photoshop ismeret
  • nyomdaipari (technikusi) végzettség
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű vállalat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatal, kreatív csapat, családias hangulat
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Továbblépési lehetőség

Kezdés: azonnal

Munkavégzés helye: IX. kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő