www.cvonline.hu

Nyomdai segéd/Alkatrészmosó

  • Az álláshirdetés 106 napja lett aktiválva

Álláslehetőség Szadán!

NYOMDAI SEGÉD / ALKATRÉSZMOSÓ MUNKATÁRSAT

keresünk a Mondi Kft.-hez!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Elvégzendő feladatok:

  • Folyamatos gyártás biztosítása
  • A gép megfelelő működésének ellenőrzése
  • Nyomdai alkatrészek szállítása, tisztítása
  • Oldószerek utántöltése, szállítása
  • Műszakvezető utasításainak maradéktalan betartása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jó színlátás, rugalmasság
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amit nyújtunk:

  • Korrekt bérezés
  • Műszakpótlék, egyéb juttatások valamint útiköltség térítés és cafeteria
  • Munkarend: 3 nap munka, 3 nap szünet - 2 műszakban
  • Munkavégzés helye: Szada (M3-as autópálya mentén, Gödöllőtől 6,5 km-re)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 584 36 12-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka