www.cvonline.hu

Nyomdai operátor

  • A hirdetés 521 napja lejárt

Digitális nyomda keres

nyomdai operátort

Digitális nyomdánk keres nyomdai operátort, kecskeméti munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Digitális nyomdagépek felhasználói szintű kezelése, karbantartási feladatok ellátása
  • Reklámanyagok, marketingeszközök tervezése, gyártása
  • Egyéb, gyártást segítő tevékenység

Szakmai elvárások:

  • Corel Draw / Illustrator / Photoshop / InDesign programok magas szintű ismerete
  • ArtiosCad esetleg más CAD tervező programok ismerete
  • Nyomdai alapismeretek
  • Műszaki beállítottság

Egyéb elvárások:

  • Min. 1 év nyomdai és/vagy hasonló munkaköri tapasztalat
  • Precizitás, megbízhatóság, igényesség
  • Stressz tűrő képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Kemény munkára való hajlandóság
  • Rugalmas időbeosztás, terhelhetőség
  • Csapatmunkában való aktív részvétel

Előny:

  • CNC gépek ismerete
  • Papíripari és csomagolástechnikai tervezésben való jártasság
  • Látványtervezésben, stancformák tervezésében való tapasztalat

Jelentkezés: Kizárólag e-mail-ben, fényképes önéletrajzzal és rövid motivációs levéllel.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő