www.cvonline.hu

Nyomdai operátor/ Grafikus

  • A hirdetés 4 napja lejárt
Partnerünk:

Reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő partnercégünk NYOMDAI OPERÁTOR/ GRAFIKUS pozícióra AZONNALI KEZDÉSSEL, BETANÍTÁSSAL munkatársat keres

Feladatok:
  • Kapott grafikai anyagból látványtervek készítése
  • Kapott grafikai anyag nyomdai előkészítése
  • Tekercses nyomtatók üzemeltetése
  • Íves lézernyomtatók üzemeltetése
Elvárások:
  • Corell Draw, Illustrator programok magas szintű ismerete
  • Nyomdai előkészítésben magas fokú jártasság
  • Precizitás, önálló munkavégzés
  • Legalább 2 éves munkatapasztalat hasonló területen
Amit partnerünk kínál:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kulturált, igényes munkakörnyezet
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes juttatás
  • Partnerünk céges buszjáratok szervezésével segíti a városközpontból való bejutást
Munkavégzés helye:

Budapest, XXII. kerület – Harbor Logisztikai Park

Fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével kérjük elküldeni az E-mail cím megjelenítése címre