www.cvonline.hu

Nyomdai Operátor (digitális)

  • A hirdetés 419 napja lejárt

Magyar tulajdonú kozmetikai vállalat

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • MIMAKI nyomtatógép kezelése, napi szintű használata
  • Egyszerűbb grafikai anyagok (feliratok, molinók, táblák, matricák, címkék, oklevelek) nyomdai kivitelezése
  • A nyomtatási folyamatok megtervezése, a gépi beállítások ellenőrzése
  • A gépek folyamatos és megfelelő működésének, a szakszerű nyomtatáshoz szükséges feltételek biztosítása
  • Gondoskodik a megfelelő minőségben, a megfelelő színterheléssel történő nyomtatásról
  • Kézi vágótechnikák alkalmazása
  • Nyersanyagok, segédanyagok megrendelése
  • A kész anyagok minőségének ellenőrzése és jóváhagyása
  • Kapcsolattartás a munkákat kiadó osztályokkal (termelés, marketing)
  • Egyszerű adminisztrációs feladatok elvégzése

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló területen (nyomda, nyomdai előkészítés) szerzett tapasztalat
  • Nyomdai alapismeretek
  • Nyomtató-szoftverkezelési gyakorlat
  • Önálló munkavégzési képesség, megbízhatóság
  • Gyors, hatékony munkavégzés
  • Rugalmas személyiség, terhelhetőség, proaktivitás
  • Monotóniatűrés

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Marketing / Reklám / Média / PR
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő