www.cvonline.hu

Nyomdai munkatárs

  • A hirdetés 348 napja lejárt

Digitális nyomdánk munkatársat keres teljes munkaidőben

Feladatok:

  • Digitális nyomdagépek kezelése
  • Nyomdai termékek előkészítése, gyártása, szállítása
  • Egyéb, gyártást segítő feladatok ellátása

Elvárások

  • Precizitás, megbízhatóság, igényesség
  • Önálló munkavégzés
  • Rugalmas időbeosztás
  • Csapatmunkában való részvétel
  • Budapesti ismerettel rendelkezik
  • B kategóriás jogosítvány és robogós tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek

Előny

  • Grafikai munkában szerzett tapasztalat (Corel Draw / Illustrator / Photoshop)

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Fényképes, fizetési igénnyel ellátott önéletrajzokat várunk a megadott elérhetőségeken.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő