www.cvonline.hu

Nyomdai kötészeti munkatárs

  • A hirdetés 629 napja lejárt

Nyomdai termékek előállításával foglalkozó partnercégünk részére keresünk Vácra új, lelkes, teherbíró munkavállalókat az alábbi pozícióba:

Nyomdai kötészeti munkatárs (Vác)

(BUD226)

Feladatok:

  • Kötészeti feladatokban való részvétel
  • Nyomdai termékek csomagolása
  • Műszakvezető utasításainak maradéktalan betartása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Előny: nyomdaipari területen szerzett tapasztalat
  • Terhelhetőség és jó állóképesség - folyamatos álló munka
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amit nyújtani tudunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Választható cafeteria elemek

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Vác
  • Munkaidő: folyamatos munkarend (napi 12 óra)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/ 254 8411 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Pályakezdők és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!