www.cvonline.hu

Nyomdai kötész

  • A hirdetés 369 napja lejárt

Debreceni székhelyű nyomda és csomagolástechnikai vállalat

Felvételt hirdet

nyomdai kötészeti

munkakör betöltésére

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Nyomdaipari termékek, dobozok ragasztása,kasírozása, összeállítása

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • Hatékony, gyors munkavégzésre való hajlam
  • pontos, precíz munkavégzés

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • nagy munkabírással rendelkezik, teljesítmény elvárásoknak meg tud felelni
  • képes önállóan és felelősségteljesen dolgozni,

Előny:

  • nyomdai jártasság

Jelentkezését várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő