www.cvonline.hu

Nyomdai, könnyű fizikai munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 877201
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Ezúttal debreceni nyomdaipari partnercégünkhöz várjuk a jelentkezéseteket!

Feladatok:

  • könnyű fizikai munka
  • csomagolás
  • válogatás
  • karton kitörés

Elvárások:

  • betöltött 18. év
  • nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony.
  • minimum heti 3 műszak vállalása kötelező

Munkaidő: hétfőtől vasárnapig 3 műszakban: 06:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00 / 22:00 - 06:00
Munkakezdés előtt egy készségtesztet kell megírni, melynek időpontjáról e-mailben küldünk tájékoztatást.

Amit kínálunk

  • bruttó 584 Ft/óra + MT. szerinti pótlékok
  • folyamatos, hosszútávú munkalehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és feltöltesz egy fényképes önéletrajzot is (pdf vagy doc formátumban).

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!