www.cvonline.hu

Nyomdai kisegítő

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.03.
Hirdetés azonosító: 1075506
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Ezúttal az egyik nyomdai csapatunk SZEPTEMBERTŐL való bővítéséhez várjuk a jelentkezéseteket.

Feladatok:

  • könnyű fizikai munka
  • csomagolás
  • válogatás
  • karton kitörés

Elvárások:

  • betöltött 18. év
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • pontos, precíz munkavégzés
  • minimum heti 3 műszak vállalása kötelező, amiből legalább 2 hétköznap legyen

Munkaidő: hétfőtől vasárnapig 3 műszakban: 06:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00 / 22:00 - 06:00
Munkakezdés előtt egy készségtesztet kell megírni, melynek időpontjáról e-mailben küldünk tájékoztatást.

Előnyt jelent:

  • rugalmas ráérés
  • jó kézügyesség

Amit kínálunk

  • bruttó 639 Ft/óra
  • folyamatos, hosszútávú munkalehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!

Tölts fel egy önéletrajzot doc vagy pdf formátumban, amelyben megjelölöd várhatóan milyen időszakban tudsz majd dolgozni.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!