www.cvonline.hu

Nyomdai kisegítő munka-délelőtti műszak

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 839498
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • nyomdai kisegítés
  • papírdobozok kifejtése
  • főállású nyomdai dolgozók munkájának segítése

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • 18.életév betöltése
  • minimum 4-5 hónap vállalása
  • csak olyan diákok jelentkezését várjuk akik hosszú távon tudják vállalni a munkát

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 5:50-13:50 minimum 3 nap vállalása kötelező

Amit kínálunk:

  • diákbér: bruttó 584 Ft/óra
  • folyamatos munkavégzési lehetőség
  • barátságos munkakör

Várjuk jelentkezésed honlapunkon történő regisztráció utján, kérünk nagy figyelmet fordíts az elérhetőségekre és a tényleges ráérésre, ebből fogjuk látni melyik műszak kedvezőbb Neked!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!