www.cvonline.hu

Nyomdai gyártáselőkészítő

  • A hirdetés 813 napja lejárt

Ofszet nyomdaipari tapasztalattal keresünk

munkatársat

Hajdú-Bihar megyei munkavégzésre

Az új kolléga elsődleges feladata nyomdai megrendelések végrehajtásának előkészítése lesz.

Főbb feladatai:

  • a beérkező megrendelések feldolgozása
  • a munkatáskák összeállítása
  • a munkák gépekre való betervezése, ütemezése
  • termelési folyamat nyomon követése, szükség esetén módosítások elvégzése a tervben
  • új termékek gyártási folyamatának megtervezése
  • kapcsolattartás a következő területekkel: beszerzés, logisztika, termelés

Elvárások:

Szakmai elvárások

  • minimum 5 év, hasonló munkakörben gyártási területen szerzett tapasztalat
  • közép vagy felsőfokú nyomdaipari végzettség
  • nyomdaüzemi technológiai folyamatok átfogó ismerete
  • MS Office alkalmazások ismerete

Személyes tulajdonságok

  • kiváló szervező és elemző képesség
  • analitikus gondolkodásmód; problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs készség,
  • stressztűrő képesség
  • innováció, kreativitás

Előny:

  • angol nyelvtudás

A kiválasztott jelöltnek folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőséget, barátságos munkahelyi légkört és versenyképes fizetést kínálunk. Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát „Gyártáselőkészítő” megjelöléssel a megadott e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő