www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 827146
lejárt
Tech People FEJLÉC

NYOMDAI GYÁRTÁS ELŐKÉSZÍTŐ (PREPRESS, PROJECT / COLOR MANAGEMENT)

FELADATOK:

  • Biztosítja a vevői elvárásoknak megfelelő színparaméterekkel készülő nyomatokat;
  • Részt vesz a nyomtatás előkészítési munkálatokban;
  • Előkészíti a Color Management munkafolyamatokat;
  • Folyamatosan ellenőrzi a nyomógépeket, figyelemmel kíséri a színhűséget;
  • Karbantartja és frissíti a színgörbéket;
  • Pontnövekedés és festék karakterisztikák monitorozása;
  • Minőségi problémák elemzése és kezelése;
  • Részt vesz új termékek bevezetésében (NPI);
  • A teljes termelési csapat, területi vezetők és műszakirányítók támogatása
  • Operátorok tréningezése.

ELVÁRÁSOK:

  • Közép-/felsőfokú műszaki végzettség (könnyűipari mérnök, nyomdaipari mérnök / technikus, gépészmérnök);
  • Többéves nyomdai környezetben (PRINTING-PACKAGING) szerzett munkatapasztalat;
  • Nyomdaipari, nyomdászati folyamatok alapos ismerete;
  • Color Management ismeret;
  • ISO 12647 nyomdaipari szabvány ismerete;
  • „Computer to plate” technika ismerete;
  • Minőségi munkavégzés.

Munkavégzés helye: Debrecen

Tech People LÁBLÉC