www.cvonline.hu

Nyomdai Gyártás-Előkészítő, Kalkulátor

  • A hirdetés 1067 napja lejárt

A hazai nyomdaipar egyik meghatározó, magyar tulajdonban álló vállalata, a

Pátria Nyomda Zrt.

munkatársakat keres.

Feladatok:

  • gyártástechnológia önálló megtervezése
  • nyomdai árajánlatok készítése
  • munkák indítása, termelési folyamat nyomonkövetése

Elvárások:

  • közép, vagy felsőfokú szakmai végzetség
  • minimum 2 éves gyártás-előkészítői szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • szakmai kihívások, változatos munkák
  • kiemelt, versenyképes jövedelem, megegyezés szerint

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Amennyiben érdeklődését felkeltettük, kérjük, a lenti e-mail címre küldje el szakmai önéletrajzát!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő