www.cvonline.hu

Nyomdai gyártás-előkészítő (Debrecen) (INTS/5/11)

  • A hirdetés 407 napja lejárt

Stabil hátterű multinacionális nyomdaipari partnercégünk debreceni termelőüzeme számára keresünk, tapasztalt nyomdai gyártás előkészítő munkatársat.

Feladatok:

  • A megrendelési paraméterek ismeretében az adott munka gyártási tervének elkészítés
  • Szükség esetén gyártási makettet készít (készíttet)
  • Biztosítja az adatok megfelelőségét, figyeli a munkákat a rendszerben
  • Munkatáskázás
  • A termeléssel konzultálva gondoskodik annak technológiai és folyamat fejlesztéséről
  • A gyárthatóságot illetően egyeztet a területi vezetőkkel
  • Gépmeghibásodás esetén egyeztet a termelés tervezővel a termelési terv azonnal megváltoztatásáról megelőzendő a termelési folyamat kritikus leállását és annak vevőre gyakorolt hatását

Elvárások:

  • Nyomdaipari  végzettség (közép vagy felsőfokú)
  • Nyomdaüzemi technológiai folyamatok átfogó ismerete
  • Minimum 5 év gyakorlat hasonló munkakörben
  • MS Office alkalmazások ismerete
  • Önfegyelem, kiváló munkaszervező képesség
  • Problémamegoldó képesség, problémakezelés
  • Analitikus gondolkodásmód (képes átváltani a termelékenységet/gépsebességet a folyamatköltség arányában)
  • Elemző képesség
  • Jó stressz tűrés

Előnyt jelent:

  • Nyomdában szerzett tapasztalat
  • Gyártási folyamatokban szerzett ismeret
  • Gyalogkíséretű targonca tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil, biztos, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíciót!

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő