www.cvonline.hu

Nyomdai gyártás-előkészítő (Debrecen) (INTS/11/5)

  • A hirdetés 584 napja lejárt

Stabil hátterű multinacionális nyomdaipari partnercégünk debreceni termelőüzeme számára keresünk tapasztalt nyomdai gyártás-előkészítő munkatársat.

Feladatok:

  • A megrendelési paraméterek ismeretében az adott munka gyártási tervének elkészítése
  • Szükség esetén gyártási makettet készít (készíttet)
  • Biztosítja az adatok megfelelőségét, figyeli a munkákat a rendszerben
  • A terv munkatáskán történő rögzítése
  • A termeléssel konzultálva gondoskodik annak technológiai és folyamat fejlesztéséről
  • A gyárthatóságot illetően egyeztet a területi vezetőkkel
  • Gépmeghibásodás esetén egyeztet a termelés tervezővel a termelési terv azonnali megváltoztatásáról, megelőzendő a termelési folyamat kritikus leállását és annak vevőre gyakorolt hatását

Elvárások:

  • Nyomdaipari  végzettség (közép vagy felsőfokú)
  • Nyomdaüzemi technológiai folyamatok átfogó ismerete
  • Minimum 5 év hasonló munkakörben, gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office alkalmazások ismerete
  • Grafikai szoftverek ismerete

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú nyomdaipari végzettség

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés