www.cvonline.hu

Nyomdai gépmester

  • A hirdetés 1277 napja lejárt

Nemzetközi konszern magyarországi vállalata keres

4-5 színes nyomtatatásban nagy gyakorlattal rendelkező,

Nyomdai gépmestert

Speciális, egyedi nyomdai területre képzett, több színes nyomtatásban gyakorlott gépmestereket keresünk nyomdai csapatunkba.

Rendkívül fontos szempont a folyamatos magas minőség iránti elkötelezettség és ennek megfelelő munkavégzés.

Elvárás:

  • nyomda gépmesteri végzettség
  • nagy szakmai gyakorlat több színes nyomtatásban
  • Minőségi követelmények betartása ISO elveknek megfelelően
  • Nagyfokú pontosságú, minőségi munkavégzés
  • Számítástechnikai alapismeretek

Ajánlatunk :

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • versenyképes fizetés
  • költségtérítések (üzemanyag, tömegközlekedés)
  • szálláslehetőség

Egyéb hasonló állások Önnek
Fejlesztőmérnök

HSA Kft.

Fejlesztőmérnök Feladatok: Termékfejlesztéssel ...
Eger

Lakatos

HSA Kft.

Lakatos Feladatok: A vállalat gépparkjában kele...
Heves

Termékvizsgáló hegesztési ismeretekkel - Karosszériaüzem

AUDI HUNGARIA Zrt.

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik á...
Győr