www.cvonline.hu

Nyomdai gépmester - INTS/9/27

  • A hirdetés 554 napja lejárt

Multinacionális partnercégünk számára keresünk 4-5 színes nyomtatásban tapasztalattal rendelkező

Nyomdai gépmestert

Feladat:

  • Nyomdai termékek nyomtatásra való előkészítése
  • Adott területen található gépek és berendezések hatékony üzemeltetése
  • Speciális, egyedi nyomdai területen történő munkavégzés
  • Termelési programok teljesítése a vevői igényeinek maximális figyelembevételével
  • Minőségi előírásoknak megfelelő termék gyártása
  • több műszakos munkavégzés

Elvárások:

  • nyomda gépmesteri végzettség
  • nagy szakmai gyakorlat több színes nyomtatásban
  • Minőségi követelmények betartása ISO elveknek megfelelően
  • Nagyfokú pontosságú, minőségi munkavégzés
  • Számítástechnikai alapismeretek

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • versenyképes fizetés
  • költségtérítések (autó, tömegközlekedés)
  • szálláslehetőség

Munkavégzés helye:

  •  Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Egyéb hasonló állások Önnek
Villamosmérnök

Trenkwalder Kft

Szegeden található, villamosenergia területén t...
Csongrád, Csongrád

Automatizálási mérnök

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk...
Pest

Elektromos karbantartó technikus

Autóipari partnercégünk számára keresünk karban...
Nógrád