www.cvonline.hu

Nyomdai gépkezelő

  • A hirdetés 643 napja lejárt

Debreceni székhelyű nyomda és csomagolástechnikai vállalat

Felvételt hirdet

nyomdai gépkezelő,

úgy mint: stancológép kezelő, ragasztógép kezelő, nyomdai vágógép kezelő munkakör betöltésére

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Nyomdaipari célgépek, beállítása, kezelése

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • technikai jártasság,
  • pontos, precíz munkavégzés

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • nagy munkabírással rendelkezik,
  • képes önállóan és felelősségteljesen dolgozni,

Előny:

  • nyomdai jártasság

Jelentkezését várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő