www.cvonline.hu

Nyomdai Előkészítő

  • A hirdetés tegnap lejárt

A Neoapc Hungary Kft. a svájci Hoffmann Neopac csoport tagjaként Európában meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő műanyag tubusgyártó vállalat. Termékeink széles skálában elérhetőek, amelyek alkalmasak kozmetikai, gyógyszeripari és háztartási-ipari felhasználásra.
Növekedésünk támogatásához keresünk tapasztalt szakembert a következő munkakörbe:

Akiknek feladata lesz:

  • Gyártóeszközök előkészítése, karbantartása,
  • Klisérendelés, vevői mintázások koordinálása,
  • Festék és klisé előkészítése,
  • A gyártás során felmerülő problémák elemzése és javítása,
  • A technológiai dokumentációk vezetése és karbantartása,
  • Kapcsolatot tart a társterületekkel és terület beszállítóival.

A jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink:

  • Szakirányú, lehetőség szerint nyomdaipari középfokú végzettség,
  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat,
  • Kiváló színlátás, festékkeverési tapasztalat.

Előnyt jelent:

  • Nyomdaiparban, vagy nyomdai előkészítésben szerzett tapasztalat,
  • Azonnali munkakezdés,
  • Angol, vagy német nyelvtudás,
  • Nyomdaipari szoftverek ismerete,
  • SAP ismeret.

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát a pozíció megjelölésével a lenti e-mail címre 2017.12.20-ig.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Technikus
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű