www.cvonline.hu

Nyomdai előkészítő munkatárs

  • A hirdetés 517 napja lejárt

Csepel Művek területén működő nyomda számítógépes előkészítő csoportjába keresünk fiatal, számítástechnikai alapismeretekkel rendelkező kollégát. Folyamatos szakmai előmenetelt és a betanítási időt biztosítjuk. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • önálló, gyors, precíz munkavégzés,
  • megbízhatóság, pontosság.

Amit kínálunk:

  • stabil, vállalati háttér,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • azonnali kezdés
  • fix alapbér
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér- és TB ügyintéző - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Minőségirányítási mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Gyártástervező

Trenkwalder Kft

Gyártó partnercégünk számára keresünk munkatárs...
Tolna, Tolna