www.cvonline.hu

Nyomdagép kezelő

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 976999

Európa 24 országában piacvezető, több évtizedes múlttal rendelkező, német tulajdonú gyártó/szolgáltató cég hazai vállalatához keresünk munkatársat azonnali kezdéssel nyomdagép kezelői pozícióba.
Feladatok:

  • A nyomdagép beállítása, indítása, üzemeltetése
  • • A gyártás végrehajtása a műszakvezető utasítása, és a gyártási program alapján
  • • Az általa üzemeltetett gépek rendszeres és rendkívüli javítása, karbantartása a szakképesítésének megfelelően
  • Átszerelések elvégzése
  • Minőségi követelményeknek megfelelő gyártás
  • A technológiai előírások ismerete és pontos betartása

Elvárások:
  • Szakirányú végzettség (nyomdaipari gépmester), vagy 1 éves nyomdaipari tapasztalat és műszaki végzettség
  • Műszakos munkarend vállalása
  • Nagyfokú precizitás
  • Szakmaszeretet

Juttatások:
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Utazás támogatás
  • Kiemelkedő bérezés + cafeteria

Előnyök:
  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a megadott email címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
Munkaidő: Teljes munkaidő, 3 műszakos munkavégzés.