Nyomda technikai vezető / szerviz mérnök (Szabolcs-Szatmár-Bereg) INTS/5/12

  • A hirdetés 637 napja lejárt

Nemzetközi konszern magyarországi vállalata keres 1 főt nyomda technikai vezetőt / szerviz mérnököt, lakkozói tapasztalattal.

Feladatok:

  • Lakkozó és nyomda üzemi gépbeállítók munkájának támogatása és irányítása
  • Kapcsolattartás külső cégekkel, munkájuk leszervezése és koordinálása
  • Munkahelyi fegyelem, és üzemi rend, tisztaság fenntartása

Elvárás:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Nyomdagépeken szerzett tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret

Ajánlatunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Költségtérítések (üzemanyag, tömegközlekedés)
  • Szálláslehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíciót!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő