www.cvonline.hu

Nyitott pénzügyi-számviteli pozíciók

  • A hirdetés 603 napja lejárt

Hazánk vezető cégei különböző pénzügyi, számviteli állásokra várják hallgatók, pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését!

Jellemző feladatok:

  • Számviteli feladatok megszervezése és ellenőrzése,
  • Banki kapcsolattartás és ügyintézés (utalások, bankgaranciák, lehívások kezelése),
  • Bejövő számlák ellenőrzése, kontírozása, rögzítése, pénzügyi teljesítés felügyelete,
  • Pénzügyi folyamatok kezelése, pénzügyi nyilvántartások vezetése,
  • Vevői és szállítói rendelések rögzítése, kezelése (szállítólevél, számlázás),
  • Fizetési felszólítások kezelése, egyenlegközlők ellenőrzése, ügyintézése,
  • Készlet-jelentések, és ehhez kapcsolódó mozgások dokumentációja,
  • Bevételek, készpénzforgalom, bérköltségek könyvelése,
  • Havi, negyedéves és éves zárás készítése,
  • Számlalikvidáció.

Jellemző elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi vagy számviteli tanulmányok / végzettség,
  • Igényes, pontos, gyors és tervszerű munkavégzés,
  • Jó problémamegoldó készség,
  • Rendszerben való gondolkodás, analitikus szemlélet,
  • Kiemelkedő Office ismeretek,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Monotóniatűrés,
  • Önállóság, igényesség, felelősségteljes munkavégzés.

Ilyen és ehhez hasonló pozíciók várnak Rád is a HVG Állásbörzén, többek között a következő vállalatoknál: Aldi, Citi, Decathlon, Generali, KPMG, Lidl, Nestlé, OTP Bank, Process Solutions, PwC, Raiffeisen Bank, Sberbank, Spar, Taiwan Trade Center, Waberer's.

  1. Regisztrálj a HVG Állásbörzére,
  2. gyere el szeptember 23-án vagy 24-én a SYMA Rendezvényközpontba,
  3. tedd fel a kérdéseid a kiválasztott cégek munkatársainak,
  4. derítsd ki, mely munkaadók kínálnak az elképzeléseidnek leginkább megfelelő lehetőségeket,
  5. és jelentkezz hozzájuk ott a helyszínen, személyesen!

HVG Állásbörze - 2 nap a karrieredért
Kiállítók, programok, további információk =>