www.cvonline.hu

Nyitott pénzügyi-számviteli pozíciók

  • A hirdetés 232 napja lejárt

Hazánk vezető cégei különböző gazdasági állásokra várják hallgatók, pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését!

Jellemző feladatok:

  • Számviteli feladatok megszervezése és ellenőrzése,
  • banki kapcsolattartás és ügyintézés (utalások, bankgaranciák, lehívások kezelése),
  • bejövő számlák ellenőrzése, kontírozása, rögzítése, pénzügyi teljesítés felügyelete,
  • pénzügyi folyamatok kezelése, nyilvántartások vezetése,
  • vevői és szállítói rendelések rögzítése, kezelése (szállítólevél, számlázás),
  • fizetési felszólítások kezelése, egyenlegközlők ellenőrzése, ügyintézése,
  • készlet-jelentések, és ehhez kapcsolódó mozgások dokumentációja,
  • bevételek, készpénzforgalom, bérköltségek könyvelése,
  • havi, negyedéves és éves zárás készítése,
  • számla likvidáció.

Jellemző elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi vagy számviteli tanulmányok/végzettség,
  • igényes, pontos, gyors és tervszerű munkavégzés,
  • jó problémamegoldó készség,
  • rendszerben való gondolkodás, analitikus szemlélet,
  • kiemelkedő Microsoft Office ismeretek,
  • monotonitástűrés,
  • önállóság, igényesség, felelősségteljes munkavégzés.

Ilyen és ehhez hasonló pozíciók várnak Rád is a HVG Állásbörzén, többek között a következő vállalatoknál: BP, BT, Diageo, Harmann Becker, Morgan Stanley, Process Solutions, Flowserve, Magnet Magyar Közösségi Bank, KPMG

  1. Regisztrálj a HVG Állásbörzére,
  2. gyere el október 5-én vagy 6-án a SYMA Rendezvényközpontba,
  3. tedd fel a kérdéseid a kiválasztott cégek munkatársainak,
  4. derítsd ki, mely munkaadók kínálnak az elképzeléseidnek leginkább megfelelő lehetőségeket,
  5. és jelentkezz hozzájuk személyesen a helyszínen!

HVG Állásbörze – A jövőd velünk kezdődik!
Kiállítókért, programokért és további információkért kattints a Jelentkezés gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő