www.cvonline.hu

Nyitott logisztikai pozíciók

  • A hirdetés 746 napja lejárt

Hazánk vezető cégei szállítmányozási területekre is várják hallgatók, pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését!

Jellemző feladatok:

  • Logisztikai folyamatok optimalizálása, logisztikai tervezése,
  • Elemzések készítése, adatok rögzítése a SAP rendszerbe, riportok készítése,
  • Kiszállítások nyomon követése, felügyelete,
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, alvállalkozókkal, gépkocsivezetőkkel,
  • A szállítmányozók, raktárak és az ügyfelek közötti folyamatos kommunikáció biztosítása,
  • Készletekkel kapcsolatos ügyintézés, gyárakkal történő egyeztetés,
  • Fuvarfeladatokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladat precíz elvégzése,
  • Új termékekkel kapcsolatos termékregisztrációk biztosítása,
  • Adójegyek rendelése, nyilvántartása, egyeztetése és kiszállításának megszervezése.

Jellemző elvárások:

  • Felső- vagy középfokú logisztika végzettség,
  • Ügyfélközpontúság, kiváló szervező és problémamegoldó képesség,
  • Jövedéki termékek kezelésével kapcsolatos jogszabályok ismerete előny,
  • EKÁER ismerete,
  • Magas stressztűrő képesség, terhelhetőség,
  • Magabiztos angol és további európai nyelv ismerete,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • Kiváló szervező készség,
  • Nagyfokú precizitás.

Ilyen és ehhez hasonló pozíciók várnak Rád a HVG Állásbörzén, többek között a következő vállalatoknál: AUDI Hungaria, Bosch csoport, Decathlon, GE, Knorr-Bremse Vasúti Jármű Rendszerek Hungária Kft., MÁV-csoport, Schenker Kft., Waberer's Cégcsoport.

  1. Regisztrálj a HVG Állásbörzére,
  2. gyere el szeptember 23-án vagy 24-én a SYMA Rendezvényközpontba,
  3. tedd fel kérdéseid a kiválasztott cégek munkatársainak,
  4. derítsd ki, mely munkaadók kínálnak az elképzeléseidnek leginkább megfelelő lehetőségeket,
  5. és jelentkezz hozzájuk ott a helyszínen, személyesen!

HVG Állásbörze - 2 nap a karrieredért
Kiállítók, programok, további információk