www.cvonline.hu

Nyitott logisztikai pozíciók

  • A hirdetés 109 napja lejárt

Hazánk vezető cégei szállítmányozási területekre is várják hallgatók, pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését!

Jellemző feladatok:

  • Logisztikai folyamatok optimalizálása, tervezése,
  • elemzések készítése, adatok rögzítése SAP rendszerben, riportok készítése,
  • kiszállítások nyomon követése, felügyelete,
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, alvállalkozókkal, gépkocsivezetőkkel,
  • a szállítmányozók, raktárak és az ügyfelek közötti folyamatos kommunikáció biztosítása,
  • készletekkel kapcsolatos ügyintézés, gyárakkal történő egyeztetés,
  • fuvarfeladatokhoz kapcsolódó adminisztráció precíz elvégzése,
  • új termékekkel kapcsolatos termékregisztrációk biztosítása,
  • adójegyek rendelése, nyilvántartása, egyeztetése és kiszállításának megszervezése.

Jellemző elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú logisztika végzettség,
  • ügyfélközpontúság, kiváló szervező és problémamegoldó képesség,
  • jövedéki termékek kezelésével kapcsolatos jogszabályok ismerete előny,
  • EKÁER ismerete,
  • magas stressztűrő képesség, terhelhetőség,
  • magabiztos angol és/ vagy további európai nyelv ismerete,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • nagyfokú precizitás.

Ilyen és ehhez hasonló pozíciók várnak Rád a HVG Állásbörzén, többek között a következő vállalatoknál: Audi, Decathlon, dm Kft., Emerson, GE, Waberer's Cégcsoport

  1. Regisztrálj a HVG Állásbörzére,
  2. gyere el október 5-én vagy 6-án a SYMA Rendezvényközpontba,
  3. tedd fel kérdéseid a kiválasztott cégek munkatársainak,
  4. derítsd ki, mely munkaadók kínálnak az elképzeléseidnek leginkább megfelelő lehetőségeket,
  5. jelentkezz hozzájuk személyesen a helyszínen!

HVG Állásbörze – A jövőd velünk kezdődik!
Kiállítókért, programokért és további információkért kattints a Jelentkezés gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő