www.cvonline.hu

Nyitott gépészmérnöki pozíciók

  • A hirdetés 538 napja lejárt

Hazánk vezető cégei különböző mérnöki területekre várják hallgatók, pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését!

Jellemző feladatok:

  • Rendszerek műszaki tervezése, tervezési követelmények és műszaki leírások készítése, termelési folyamatok javítása és dokumentálása,
  • A gyártási, előállítási, üzemeltetési és javítási folyamatok irányítása és szervezése,
  • Gépek, berendezések tervezése, felügyelete, fejlesztése és karbantartása,
  • A termeléshez szükséges gépek, berendezések, anyagok rendelkezésre állásának biztosítása az előírt projektcélok és határidők betartásával,
  • Kapcsolattartás a gyáregységekkel, társszervezetekkel és beszállítókkal, árajánlatokat készít együttműködve az értékesítési és termelési területekkel,
  • A gyártmány fejlesztésének nyomon követése.

Jellemző elvárások:

  • Gépészmérnök diploma,
  • Termelési folyamatok, gyártástechnológiai eljárások ismerete,
  • Fejlesztési folyamatok ismerete,
  • Komplex gondolkodásmód és folyamatszemlélet,
  • Műszaki beállítottság és analitikus gondolkodásmód,
  • Strukturált, cél- és eredményorientált, precíz munkavégzés,
  • Angol és/vagy német középfokú nyelvismeret,
  • Önálló tervezési képesség,
  • Csapatban történő munkavégzés,
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek,
  • CAD/CAM program ismerete előny.

Ilyen és ehhez hasonló pozíciók várnak Rád a HVG Állásbörzén, többek között a következő vállalatoknál: AUDI, Bosch, Continental, DENSO, Knorr-Bremse, LuK Savaria, Suzuki, Mercedes, Opel, REHAU, Sapa, ThyssenKrupp, TRIGO, Valeo, Zollner.

  1. Regisztrálj a HVG Állásbörzére,
  2. gyere el szeptember 23-án vagy 24-én a SYMA Rendezvényközpontba,
  3. tedd fel kérdéseid a kiválasztott cégek munkatársainak,
  4. derítsd ki, mely munkaadók kínálnak az elképzeléseidnek leginkább megfelelő lehetőségeket,
  5. és jelentkezz hozzájuk ott a helyszínen, személyesen!

HVG Állásbörze - 2 nap a karrieredért
Kiállítók, programok, további információk =>