www.cvonline.hu

Nyitott gépészmérnöki pozíciók

  • A hirdetés 391 napja lejárt

Hazánk vezető cégei különböző mérnöki területekre várják hallgatók, pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését!

Jellemző feladatok:

  • Rendszerek műszaki tervezése, műszaki leírások készítése, termelési folyamatok javítása és dokumentálása,
  • a gyártási, előállítási, üzemeltetési és javítási folyamatok irányítása és szervezése,
  • gépek, berendezések tervezése, felügyelete, fejlesztése és karbantartása,
  • a termeléshez szükséges gépek, berendezések, anyagok rendelkezésre állásának biztosítása az előírt projektcélok és határidők betartásával,
  • kapcsolattartás a gyáregységekkel, társszervezetekkel és beszállítókkal, árajánlatok készítése együttműködve az értékesítési és termelési területekkel,
  • a gyártmány fejlesztésének nyomon követése.

Jellemző elvárások:

  • Gépészmérnök diploma,
  • termelési folyamatok, gyártástechnológiai eljárások ismerete,
  • komplex gondolkodásmód és folyamatszemlélet,
  • műszaki beállítottság és analitikus gondolkodásmód,
  • strukturált, cél- és eredményorientált, precíz munkavégzés,
  • angol és/vagy német középfokú nyelvismeret,
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek,
  • CAD/CAM program ismerete.

Ilyen és ehhez hasonló pozíciók várnak Rád a HVG Állásbörzén, többek között a következő vállalatoknál: AUDI, Bosch, Continental, DENSO, Knorr-Bremse, LuK Savaria, Suzuki, Mercedes, Opel, REHAU, Sapa, ThyssenKrupp, TRIGO, Valeo.

  1. Regisztrálj a HVG Állásbörzére a "Jelentkezés" gombra kattintva,
  2. gyere el március 2-án vagy 3-án a SYMA Rendezvényközpontba,
  3. tedd fel kérdéseidet a kiválasztott cégek munkatársainak,
  4. derítsd ki, mely munkaadók kínálnak az elképzeléseidnek leginkább megfelelő lehetőségeket,
  5. jelentkezz hozzájuk személyesen a helyszínen!

HVG Állásbörze - 2 nap a karrieredért
Kiállítókért, programokért és további információkért
Link megjelenítése
" target="_blank">kattints a rendezvény honlapjára!