www.cvonline.hu
Nyílászáró értékesítő német nyevterületre
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2015.04.07.
Hirdetés azonosító: 917548
lejárt

Országosan ismert márkát forgalmazó partnercégünk nyílászárók értékesítésében tapasztalt területi értékesítőt keres német (és emellé preferáltan angol) nyelvtudással. Az értékesítés fő területe: Ausztria és Németország. Jelentkezőket az ország bármely területéről várunk a helyhez nem kötött, mobilis munkavégzés miatt!

A főiroda lokációja: Debrecen.

Feladatok:

  • Új partnerek (fókusz: kis-és középvállalkozások) felkutatása Ausztria és Németország területén
  • Értékesítési körutak önálló megszervezése és lebonyolítása
  • Partnerigények felmérése, szaktanácsadás nyílászárókból
  • Árkalkulációk készítése (számítógépes szoftver segítségével), értékesítés

Elvárások:

  • 1-3 év tapasztalat nyílászárók értékesítésében
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban - előny: angol nyelvtudás
  • Mobilitás, rugalmasság - havi akár 2 hét külföldi utazás
  • Sales mentalitás, üzleties, határozott, magabiztos megjelenés
  • Innovatív, önálló munkavégzés (ügyfelek megtalálása és kapcsolattartás)

Előny: saját kapcsolatrendszer

Amit nyújtunk:

  • Céges autó, laptop, mobiltelefon
  • Versenyképes fizetés értékesítési jutalékkal
  • Kötetlen munkaidő
  • Országosan ismert márkanév értékesítése

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.