www.cvonline.hu

Nyílászáró beépítők

  • A hirdetés 607 napja lejárt

Építőipari területre

Nyílászáró beépítőket

keresünk.

Feladatok:

  • Épületek homlokzati és belső nyílászárók beépítése
  • Árnyékoló rendszerek szerelése beüzemelése
  • Nyílászárók rögzítése, ellenőrzése, szervizelése
  • A beszerelés előkészítése, a technikai problémák kezelése
  • Dokumentálások

Elvárások:

  • Építőipari vagy épületasztalos végzettség
  • Referencia előnyt jelent
  • Néhány éves szakmai tapasztalat nyílászárók beépítésében
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rugalmasság, precíz, megbízható munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • kezdetben Budaörs, majd Országos