www.cvonline.hu

Nyersanyagmozgató - feladó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.30.
Hirdetés azonosító: 1095849

Élelmiszeripari partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra
Feladatok:

  • A nyersanyagok kézi hidraulikus emelővel történő szállítása a nyersanyagraktárból az előkészítő vonalakhoz
  • A vonalakon dolgozók nyersanyaggal történő folyamatos ellátása
  • Az üres göngyölegek raklapokra történő összerakása és a göngyölegtárolóba történő kiszállítása
  • Mechanikus csapdák napi ellenőrzése, rágcsáló ellenőrző lap vezetése
  • A termelő gépek, eszközök állagának /állapotának megóvása, előírásszerű használata
  • A termelésközi és termelés végi takarítási munkák elvégzése

Elvárások:
  • Alapfokú iskola végzettség
  • Fizikai terhelhetőség
  • Gyors, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem
  • Jó számolási készség

Juttatások:
  • Fix bruttó órabér + műszakpótlék + bónusz + cafeteria
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett munkaviszony

Előnyök:
  • OKJ targoncavezetői engedély

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest